11 Nisan 2013

Ttnet Benden Habersiz Yapılan Taahhüt!

22. 02. 2012 de türkticaret.net benden habersiz olarak ttnete 2 yıl ttnet müşterisi olarak kalacağıma adıma taahhüt vermiş. Ttnet aradığımda imzalı olarak bir bayinin adıma taahhütte bulunduğunu söyledi. Ttnet uzak durup taahhüt vermekten kaçan biri olarak bende habersiz Türkticaret.net imzalı olarak benim taahhüt verdiğimi iddia etmekte.


Hiç bir şekilde taahhüt vermedim. Türkticaret.net bu ayıbını düzeltmezse usülsüz evrak düzenlemeden Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerine, Asılsız bir hizmet için de uğratıldığım zarardan dolayı Tüketici mahkemelerine başvuruda bulunacağım. Ayrıca Ttnet içinde geçerlidir. Ben ne taahhüt verdim nede bilgim var.

Murat 63 Okunma

Cevaplar

 • Murat20 Şubat 2015

  maalesef hala 16 Ağustos daki arıza kayıdımı çömüş değilsiniz.

 • Murat11 Eylül 2013

  Hiç bir şekilde problem çözmeyi denemyorlar.

 • Murat23 Mayıs 2013

  Ya bu ttnetin derdi bitmeyecek sanırım.Yukarıda yaptığım şikayetten dolayı haklı bulundum.Ve Yapılan Taahüt iptal edildi.Ama buna rağmen 259 TL lik fatura ile karşı karşıyayım.Bu nasıl bir insafsızlıktır.Biri birinden haberi olmayan temsilciler. Haklı olduğum halde faturam neden 259 tl geliyor.Ne yapmamız lazım.. ttnetin duyarsızlığı ve hak etmediği bir bedeli aldığı için hem kınıyor hemde hakkımı helal etmiyorum şimdiden sonra tüm süreci eğer çözmezlerde mahkemelere yönlendireceğim.

 • Murat23 Mayıs 2013

  Ya bu ttnetin derdi bitmeyecek sanırım.Yukarıda yaptığım şikayetten dolayı haklı bulundum.Ve Yapılan Taahüt iptal edildi.Ama buna rağmen 259 TL lik fatura ile karşı karşıyayım.Bu nasıl bir insafsızlıktır.Biri birinden haberi olmayan temsilciler. Haklı olduğum halde faturam neden 359 tl geliyor.Ne yapmamız lazım.. ttnetin duyarsızlığı ve hak etmediği bir bedeli aldığı için hem kınıyor hemde hakkımı helal etmiyorum şimdiden sonra tüm süreci eğer çözmezlerde mahkemelere yönlendireceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön