11 Mayıs 2013 #1790833

Ttnet Benden Habersiz Müzik Paketi Yüklemesi!

Daha önce Ttnet Müzik Üzerinden bir tane 100 şarkılık müzik paketi satın almıştım. Bir defalık aldığım paketi ttnet bana her hangi bir bilgi vermeden yenilemiş. Ttnet yetkililerinin 100 parçalık müzik paketinin parasını tarafıma iade etmesini istiyorum. Her hangi bir abonelik yapmadığım halde habersiz yapılan paket yenilemeyi içinde o yetkililerinin topunu kınıyorum...

Eyüp 55 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp16 Mayıs 2013

    evet. bilgilendirme yapılmıştır. Aradık ulaşamadık... Bizi arayın, çağrı merkezimizle kazıklayalım mesajı gönderilmiş:)

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön