20 Mart 2013 #1697392

Ttnet Benden Habersiz Faturama Mobil Tarifesi Eklenmiş!

Netlimitsiz 8gb paketini 1 yıl önce kullanmaya başladım. Ocak 2013 tarihinde kesinlikle benim bilgim dışında, benim taahhüt veya başvurum olmadan Ttnet Mobil tarifesini de faturama eklemişler.


Yaklaşık 25 TL her ay fazladan ödemeye başladım ve Mart ayında bu durumu fark edip Ttnet'i aradım. Sırayla birbirine aktaran 5 - 6 kişiye tüm bilgilerimi ve sorunumu iletmeme rağmen en son bana savcılığa başvurmamı söylediler.


Ayrıca faturayı ödememi aksi taktirde cezai şartlarla karşılaşacağımı belirttiler! Hem sahte işlem yapıp iptalini yapmayıp hem ödeyeceksin yada git savcılığa başvur gibi bir durumu bana açıklamalarını bekliyorum.

Mehmet 32 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Nisan 2013

    nerdeyse 1 ay olucak hiç bir dönüş olmadı ??? Tamamen ilgisizler ve hala faturayı ödüyorum..

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 20.03.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön