19 Şubat 2013

Ttnet Bedava Kampanyasına Rağmen Ücret Aldı!

Biz talep etmediğimiz halde kapımıza kadar gelerek vaatlerle bizleri yanıltarak ve o anki zaafımızdan faydalanarak bizi zarara uğratan Ttnet ve Tivibu .İki ay ücretsiz deneme süresi vererek evimize bağladıkları Tivibu donanımını iki ay süresi dolmadığı halde belirttikleri adrese iade etmeme rağmen otomatik ödeme talimatımdan telefon ücretime yansıtarak aldıkları 30 tl kullanım ücretini iade etmelerini istiyorum.


İki ay deneme süresi içerisinde bırakın Tivibu'yu ön gün boyunca ınternet hizmeti bile sağlanamadı ve ben bu kullanmadığım internetin parasını bile Ttnet'e ödedim. Haksız yere alınan ücretlerimin iadesini Ttnet'ten talep ediyorum.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön