30 Ağustos 2013 #1983402

TTNET Bazı Sitelere Giremiyorum!

İki gündür şirketimizdeki 3 bilgisayarın hiç birisi Gmail, Google, Facebook ve internet bankacılığı sitelerine erişemiyor. Yan dükkanlarımızda sorun yok. Hatta yan dükkandan modem ve laptop getirdik ve onlarla denedik, aynı sitelere yine giremedik.


Yani problemin TTNET ile ilgili olduğu bariz; fakat TTNET'in müşteri hizmetleri ve daha sonra beni arayan görevlisi sorunun bizim bilgisayarlarda olduğunda ısrar etmekteler. Ben şirketimden bankacılık işlemlerini yapamıyorum. TTNET yetkilileri ise 2 gündür hiç bir şekilde yardımcı olmadılar. En kısa zamanda başka bir servis sağlayıcıya geçeceğim.

Şafak 136 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön