26 Ağustos 2013 #1976147

TTNET Bayisinden Bile Haberi Yok Yanış Bilgilendirmeye Hatayı Üstlenmiyor!

Mayıs ayında TTNET Adsl hattımı yalın nete geçirmek için bayilerden birine gittiğimde eski hattımın geçirilemediği iptal edilerek yeni hat açılarak mümkün olduğu belirtildi çalıştığım için işlemi bayiden hallettik.


Yeni hattı bağlamaya gelen teknik servis bile siz de zaten bağlatı var neden bizi gönderdiler diyerek hiç bir işlem yapmadan gitti. 5-6 gün kullanımdan sonra müşteri hizmetlerinden arandım eski hattımın kapatılma nedenini öğrendiklerinde geçiş yapılabildği eski kullanıcı olduğum için taahütsüz indirimli yararlanabileceğm söylendi.


Eski hattım kalsın yenisi kapatılsın o zaman dedim. Ancak o ay için 77 TL bağlantı ücreti dahil faturalandırma yapıldı. Şikayet kayıtlarımın hiçbirine dönüş yapılmadı.

Derya 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Derya27 Ağustos 2013

    Sözleşmem olduğu için hiç bir işlem yapamıyorlarmış. Yüz yüze kanallardan işlem yapıldığı için beni yönlendirdikleri durumun ispatını yapamıyormuşum ancak ilk günden beri arayıp söylediklerimin kaydı çok da bir önem taşımıyor anlaşılan. Ben kendi hatlarımı zaten kapattırdım ailem yakınlarım tamamı da sağolsun dinleyip değiştiriyorlar. TTnetle işimiz bitti bundan sonra internetsz yaşarım yine de kullanmam.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön