15 Şubat 2013

Ttnet Bayisi Yanılttı!

Bu pazartesi günü Beşiktaş postane pasajı içinde bulunan Ttnet bayisine gittik, internet abonesi olmak için bir form doldurduk, yetkili bize ertesi gün evde bulunmamızı ve gelip bağlayacaklarını bildirdi, fakat ertesi gün akşama kadar bekledik kimseler gelmedi sonra öğrendik ki 7 gün içinde bağlanıyormuş.


Müşteri hizmetleri yetkilisi modemin eve gönderilmesi gerektiğini, gel al şeklinde bi çalışmalarının olmadığını söyledi, Beşiktaş postane pasajındaki bu yanıltarak abone sahibi olma usulü iş yapan bayinin cezalandırılmasını istiyorum, mağdurum bu insanlar yüzünden bir gün ise gitmedim, yapamayacaksanız iptal edin istemiyorum.

Aytac 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön