19 Mart 2013 #1692392

Ttnet Bayii İnsanları Yanıltıyor!

Abonelik aldığım bir Ttnet bayiisi tarafından yanıltıldım. Yurt dışına gideceğim için aboneliğimi sonlandırmak istedim. Taahhüt bilgilerimden emin değildim. Abonelik aldığım bayiiye sordum 1 yıllık olduğunu söylediler. Bunun üzerine kapanması için onay verdim. Yurt dışındayken aboneliğimin sonlanmaması gibi birde taahhütümün 2 yıllık olduğunu bu yüzden de kapatmaya yönelik para cezası aldığımı öğrendim. Ayrıca kullanmadığım internete ait 6 adet faturam bulunmakta bu paralar tamamen Ttnet bayiisinin sorumsuzluğundan dolayı ortaya çıkmıştır.

Fatma 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön