11 Nisan 2013
Yorum Yap
#1737080

Ttnet Bayii İlgisizliği!

2012 nin 12 çi ayında almış olduğum internet paketinin benim seçtiğim değil bayinin seçmiş olduğu tarife üzerinden kullanıyoruz bunun için değiştirmek istediğimi söylemiş olduğum Ttnet müşteri hizmetleri bunun mümkün olmadığını söylemiştir. Ben Net6 paketi istediğimi ve modem istemediğimi belirttiğim halde bayii ben istemediğim paketi yapıp birde yetmiyormuş gibi modemi zorla bana verdi ben 2 ay içerisinde toplam olarak 212 tl fatura ödedim hem ev hem internet olarak normal olarak ben net6 paketinde 45 tl sabit para ile çözmem gerek olay bayinin dikkatsizliği sayesinde 212 tl fatura ödemek zorunda kalıyorum Ttnet den gereğinin yapılmasını istiyorum.

Caner 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler