06 Nisan 2013

Ttnet Bayi Yanlış Abonelik Yaptı!

10 yıldır ikamet ettiğim evimde 021655xxx96 numralı sabit hattı kullanmaktayım.Ttnet 'in "konuşturan internet kampyasından" faydalanmak üzere üsküdar-çengelköy'de bulunan akan telekomünikasyon 'a giderek kampanyaya dahil oldum. Yapılan sözleşme kağıtlarında adsl bağlantısı yapılacak telefon numarası olarak benim şu anda aktif olarak kullandığım ev telefonum okunaklı bir şekilde yazmaktadır.


Bu işlemin ertesi günü modem ayarlarını yapmak için eve gelen görevli "evde ki telefon iptal olacak mı?" sorusu karşısında anladım ki bana yeni abonelik yapılmış.Akan Telekomünikasyon 'u arayarak durumu sorduğumda üstü kapalı ve yanlış cevaplar aldım.Şimdi evimde 2 sabit hat var. Bu durumun bir an önce çözün.

Emine 239 Okunma

Cevaplar

 • Emine18 Nisan 2013

  Türk Telekom evet beni aradı. Her aradığında değişik bilgiler veriyor. Hangisine inanmam gerektiği konusunda da bir departman kursa sanırım daha iyi olacak. Bu sefer aradığında verdiği bilgi şu şekilde : bayiden evrak istedik göndermediler , siz haklısınız , şimdi şöyle yapacaksınız , ürk Telekom Bölge Md giderek adsl hattınızı ( 12 ay taahhüt verdiğim) iptal edeceksiniz ve ev telefonunuz üzerine adsl talebinde bulunacaksınız" şimdi bu çözü müdür ? tabi ki değil . şimdi bu yapılan yanlışlığın hatasını bana ödetmek istiyorlar. çünkü adsl hattının üzerinde 12 ay taahhüt var. ben iptal talebinde bulunduğum an bana kesilecek fatura 200 TL ye yakın bir fatura olacak , peki bu faturayı kim ödeyecek ? ben neden TT Bölge Md gideyim ki , ben hata yapmadım. ben gerekli işlemleri yaptım ama yanlışı yapan bayi. nasıl yanlış yapıldıysa düzeltin. ben bütün işimi gücümü bıraktım. bununla uğraşıyorum. eğer düzeltmeyeceksiniz . kampanya dahilinde verilen modem ce dect telefonu alın, adsl hattımı da iptal edin. ben bütün günümü sizinle geçirmek zorunda değilim.

 • Emine12 Nisan 2013

  TTNet A.Ş. bu sorunumla ilgili olarak 6 Nisan Cumartesi saat 14.40 da Ferhat Bey tarafından aranarak şu bilgi verildi "biz konuyu halettik , size tek fatura gelecek" bende bakın Ferhat Bey söylediğiniz şey mantık dışı bir yanlışlık var dedim. "yok efendim " dediler. Ben bu cevaptan ikna olmadığım için tekrar şikayet formu yazdım ve 11 Nisan 2013 Perşembe günü Üsküdar Türk Telekm Müdürlüğü'ne gittim. Aldığım cevap şöyle " size iki fatura gelecek ve hala inceleme devam ediyor" Görüldüğü üzere 4440375 'in arayarak verdiği bilgi kesinlikle doğru değil . Müdürlük de yardımcı olmadı. Tüketici olarak mağdurum. Yaptıkları yanlış kabul etmeyip hala daha inceleme yapıyoruz diyorlar. Neyi incelediklerini çok merak ediyorum ? Ama benim mağduriyetimi hiç bir önemi yok , çünkü her ay iki adet fatura ödeyen ben olacağım.Aldığım adsl hattını iptal edeceğim ama 12 ay taahhüt söz konusu olduğu para cezası var ! Her durumda TTNet tarafından kıstırılmış durumdayım....

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön