27 Mart 2013 #1708784

Ttnet Bayi Tarafında Yanlış Bilgi Aktarılması Ve Hatalı Kampanya Girişi!

18. 03. 2013 tarihinde Afyon Arıcı Telekom şubesinden sınırsız net bağlatmak için başvuru yaptığımda üniversiteli kampanyası devam etmesine rağmen bana bittiğini defalarca söyleyerek normal 52 tl+6tl modem 3+ tl bağlantı ücreti şeklinde taahhüde giriş yapıldı +15 tl şeklinde bağlantı ücreti yansıyacağı bilgisi verildi ben modem ücretinin iptalini bu taahhütümün iptal edilerek herhangi bir cezai bedel yansımadan üniversiteli kampanyasına giriş yapılmasını istemektedeyim olumsuz dönüş yapılması halinde ilgili makamlara ve Btk ve tüketici haklarına başvuracağımı belirtmek isterim.

Tolgahan 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön