20 Şubat 2013

Ttnet Bayi Çalışanı İlgisiz Davrandı!

Yalın internet başvurusunda bulunmak için Ttnet satış noktasına (Armada Telekom Varlıbaş AVM / Trabzon ) gittim. Çalışan bayan kimliğimi istedi ve bana başvuru formunu vererek imzalamamı istedi. İmzaladıktan sonra başından savarcasına tamam dedi. Formun bir nüshasını istedim. Formu doldurmakla harcayacak vakti yokmuş gibi eve gelen arkadaşların getireceğini söyledi. Modem'de almak istediğimi söylediğimde beni rahatsız eden bir üslupla verilen cevap; 80 TL yalnız nakit alıyoruz. Eve gelen arkadaş bana hiçbir belge vermedi.


Belgelerimi almak için tekrar oraya gitmek zorundayım. Sonuç olarak bayi çalışanından hiç memnun kalmadım. Ttnet çalışanlarına eğitim verse ve denetim yapsa iyi olurdu.

Yavuz 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön