24 Ekim 2014

TTNET Başvurumu Bilgim Olmadan İptal Etmiş!

TTNETe tam 1 ay önce başvuru yapıldı. 1 aydan beri internet açılacak diye bekliyorum, ama bugün bana yapılan aramada M**** isimli müşteri temsilcisi işlemimin iptal edildiğini çünkü kimlik doğrulaması yapılamadığından( kimlik fotokopimi yolladım) ve tekrar başvurmam gerektiğini söyledi. Ben size kimlik fotokopimi yollamışım benim görevim bitmiş sizin hatanız ben bunu çekmek zorunda değilim dediğimde, yine robot gibi aynı şeyler tekrar başvur vs. Çocuk oyuncağı mı bu iş 30 gündür TTNETin keyfini bekle sonra işlemini keyfi iptal etsin.Bu işlemin sorumlusunu sorduğumda sistem yanıtını aldım akıl almaz bir şekilde tam 1 aydır bekliyorum ve sonuç sistemin hatasından benim başvurum iptal ediliyor, bir daha TTNETle isim olmayacağına emin olabilirsiniz.

Mustafa 173 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa26 Ekim 2014

    TTNET bu ezbere mesajı yazalı 2 gün oldu ve bana kimse dönüş yapmadı. TTNET firmasının bu lakayıt tavrı insanları kendinden uzaklaştırmasına sebep oluyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön