30 Ekim 2013

TTNET Başvurum Sonuçlanmadı!

07/10/2013 Mecidiyeköy şubesinden TTNET yalın internet başvurusu yaptım adres belirlenemediğinden dolayı apartmandan herhangi bir dairenin sabit numarasını getirip adres tespitinde bulunduktan sonra başvurumu sonuçlandıracaklarını söylediler. Apartmandan sabit numara verip adres tespitinde bulunmuş olmalarına rağmen başvurum hala sonuçlanmadı.


Şubeyle konuştuğumda düzeltmeleri için mail attığını cevap beklediğini söyledi ama interneti yalın değilde telefon hizmeti alarak bağlarsam hemen başvurumu sonuçlandırabilirlermiş bu nasıl bir tuhaflıktır. Yalın İnternet'e başvuramayacak mıyım? İnternet başvurunun sonuçlanmasının 1 ay sürmesi nerede görülmüş. Geri dönüş yapıp bilgilendiren de yok!

Eshab 47 Okunma

Cevaplar

  • Eshab31 Ekim 2013

    Başvurumu iptal edin 1 aydır internet bağlansın diye bekliyorum artık ttnetle uğraşmak istemiyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön