25 Mayıs 2015

TTNET Başvurum Reddedildi Ancak Tatmin Edici Açıklama Yapılmadı

TTNET'ten yalın internete 25.05.2015 tarihinde internet üzerinden başvurdum ancak bana iki saat sonra arayan arkadaş çok ilgisiz ve umursamaz tavırlarla port eksikliği olduğu ve altyapı yetersiz olduğu için başvurumun reddedildiğini belirtti. Şimdi altyapı eksikliği nedir? Ben mi binayı kazıp TTNET kabloları döşeyeyim? Nasıl bir hizmettir bu? TTNET tekel olmasını bu kadar mı hor kullanıyor. İnsaf ya, ayıp ya. Alt yapınız eksik ne demek. Eksikse sen halledeceksin, ilgili birime yönlendireceksin. Zaten altyapım muhteşem olsa gider fiber internet alırım. TTNET'i kınıyorum ve bir daha asla ama asla hizmetlerini kullanmayacağımı belirtiyorum. Mobil hatlara yöneleceğim.

Gökhan 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Haziran 2015

    01.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön