20 Nisan 2013
Yorum Yap
#1753911

Ttnet Başvurum Onaylanmadı!

Yaklaşık 20 gün önce Ttnet abonesi olmak için Ttnet i aradım, ilk önce modem istemeden üyelik gerçekleştirildi ve 3 iş günü içerisinde geleceğini söylediler bende ertesi gün tekrar arayıp modem de istediğimi belirttim fakat işlemin iptal edilmesi gerektiğini ve bu servisin 20 gün gibi bu sürede geleceğini söylediler, sürekli müşteri hizmetlerini arıyoruz ve herkes farklı bir şey söylüyor hayır anlamıyorum yanına sadece modem ekleyip göndereceksiniz? Nereden geliyor bu modem merak içerisindeyim bu işlemin bir an önce çözülmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ayrıca müşteri hizmetlerinizin altyapısına toplu bir eğitim vermeniz şart!

Melike Melike 49 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Melike22 Nisan 2013

    neden bu kadar ilgisizsiniz?merak icerisindeyim sn ttnet sizlerle herhangi bir sozlesme iyiki imzalamadik sadece telefon uzerinden oldu islemlerimiz ve su asamada goruyorumki ilgisizlik devam ediyor daha basta bu sorunu yaziyoruz ve ben sizden hizmet almak istemiorum oyuzden siz gelmeden ben iptal ediyorum istemiyorum sizden gelecek hizmeti!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler