11 Nisan 2013
Yorum Yap
#1736297

Ttnet Başvurum Onaylanmadı!

05.04.2013 tarihinde Ttnet fibernet/hipernet başvurusu yaptım (bulunduğum bölge Ankara çankaya ayrancı tamam yakını ve buraya hizmet olduğunu müşteri hizmetleri söyledi) modemi bayiden teslim aldım görevliler gelip kablo uçları çıkarmışlar sadece bende buradan kablo çekip modemi kurdum.


Müşteri hizmetlerini arayıp internetin neden açılmadığını sorduğum zaman : Başvurumun bulunduğum bölgede santralde bulunmayan kart yüzünden iptal edildiğini ben aradıktan sonra öğrendim. Yukarıda yazdığım gibi Türkiye nin kalbi olan bir merkez bölgede yaşıyorum. Başvurumun iptal edildiği bile haber vermiyorlar ve modem şu anda benim elimde.

Erhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler