23 Ocak 2014 #2251986

TTNET Başvuruda Çalışan Dikkatsizliği!

Diyarbakır Diclekent TTNET şubesine gidip istediğim paketi söyledikten sonra bana sarı kampanya kağıdına imza attırıp sizin işleminiz bitmiştir biz gerekeni yapacağız dedi görüştüğümüz bayan. Daha sonraki 2 ay yüklü miktarda para ödeyince tekrar bayiyle görüştüğümde yanlış pakete üye yapılmış siz haklısınız çalışanımız yanlış işlem yapmış dendi.


Aynı dertten mağdur çok kişi olduğunu dilekçelerde gördüm.Ankara ile iletişimdeyiz dendi hala bir sonuç alınamadı. Bu dikkatsizlik karşısında ne kadar mağdur duruma düştüğümden söz etmeyi geçtim sorun çözümündeki ilgisizlik durumu kendinize güveniniz şaşırtıcı. Dicle Kent bayinizde ki yaşanan sorunlar ne zaman son bulacak?

Merve 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön