03 Ağustos 2015

TTNET Başvuru Süreci

TTNET başvurusunda bulundum. Kargoyla sözleşmeyi gönderdiler. Sözleşmeyi imzalayıp geri gönderdim ancak bana arayıp bilgi vermeden bağlamaya gelmişler ve adreste bulunamadı diye mesaj geldi. Bağlantıya gelmeden önce neden aramıyorsunuz? Çok anlamsız ve uzun süren bir başvuru süreci var.

Ali 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali03 Ağustos 2015

    Aramadan adresime gelmişler ve bulunamadı diye mesaj gönderdiler ve başvurumu iptal ettiler. Başvurumu tekrarladım daha önceden sözleşme imzalamama rağmen yeniden kargoyla sözleşme gönderiyorlar. 15 günlük anlamsız başvuru süreci yeniden başladı. Bu şirket para kazanmak istemiyor galiba. TTNET den vazgeçip Superonline bağlatacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön