13 Kasım 2014

TTNET Başvuru İptali

4 Kasım tarihinde ile yürürlükte olan bir kampanya başvurdum. Sözleşmeyi imzalayıp gönderdim. Bir 12 kasım tarihinde aranıp hattın oturduğum apartmana getirildi bilgisi iletildi. Bir kaç saat sonra müşteri hizmetlerini arayıp kullanıcı bilgisi ve şifremi almak istediğimde başvurumun iptal edildiği ve tekrar başvuru yapmam gerektiği iletildi.


Nedenini sorduğumda ise ne hikmetse görüştüğüm kişilerin hiçbiri nedenini gör iletti. Daha sonra kontrol ettiğimde başvurduğum tarihteki kampanyanın fiyatlarının arttığını anladım. Tekrar başvuru yaptırarak yeni tarife üzerinden satmaya çalıştıkları aşikar. 2 lira için böyle ciddiyetsiz işler yapabilen bir firma.

Eşref 151 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eşref14 Kasım 2014

    Şikayetimizle ilgili arkadaşlar arayıp, satışın neden iptal edildiğine dair bilgi aktaramadıklarını bilgisini iletip çağırıyı kapattılar. neden çağrıyı kapatıyorsunuz diye sorduğumda ise gerekli bilgiyi ilettiklerini söylediler tşk edip telefonu kapattılar :) şaka gibi bir firma. Teşekkürler TTNet.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön