07 Şubat 2014 #2282159

TTNET Başvuru Alınmadan Çocuk Profili Dayatması!

Herhangi bir soru sorulmadan onay alınmadan hatta ttnet tek şifre sahibi bile değilken tek şifre bile alamazken (açıklama olarak çakışma olduğu söylendi hala bekleniyor.)
"güvenli İnternet" adı altında zorla çocuk profiline geçirilmiş bulunuyorum. Müşteri hizmetlerinin tek yaptığı şey arıza kaydı almak. Anlamadığım şey şu hiç sormadan etmeden güvenli İnternet adı altında sansürü dayatıyorsunuz da itiraz edildiğinde neden tek yapabildiğiniz şey arıza kaydı almak.

Mert 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön