08 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3361185

TTNET Başvurduğum İnternetim Hala Aktif Olmadı

30 Haziran 2015 tarihinde Diyarbakır şubesinde modem hediyeli Yalın Fiber internet kampanyasına başvurdum. Gerekli belgeleri imzaladım ve modemi şubeden teslim aldım. Şubedeki sorumlu kişi birkaç gün içerisinde onay geleceğini ve interneti kullanabileceğimi söyledi. Üzerinden 1 hafta geçti ve hala onay gelmiş değil.


Defalarca hem şubeyi hem de teknik ekibi aradım. Her iki tarafta birbirlerinden onay beklediğini söyledi. En sonunda bugün sistemde bir hata olduğunu söylediler. Normalde yalın olarak başvurduğum kampanya telefonlu olarak sisteme düşmüş. Şu an sistemdeki sorunun giderilmesi gerekiyor ancak şube bunu gerçekleştiremiyor. 1 haftadır bu problem devam ediyor.

Erhan 328 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları