19 Mart 2013 #1695054

Ttnet Başlamayan Altyapı Çalışması!

Eşimin üzerinde bulunan Ttnet aboneliğimizi yeni taşındığımız eve nakil için Kasım ayında İzmir Çiğli 3. Bölge Müdürlüğüne başvuruda bulunduk, hemen ilgilendiler; dilekçelerimiz (telefon ve internet nakil) alındı, bulunduğumuz caddede altyapılarının olmadığı, en kısa sürede yapılacağı, konuyla ilgili de aranacağımız bilgisi verildi.


Birkaç hafta sonra tekrar bölge ile görüştüm ve altyapı çalışması için ödenek çıkmasını beklediklerini belirttiler; Ocak sonu, Mart başı derken oyalanıp durduk. En son söylenen iki ay da olabilir 1 yıldan fazla da sürebilir. Bu çağda nasıl bir olay bu? Bulunduğum bölgede benim sorunumu yaşayan 100'e yakın bina olduğunu da öğrendim. Çözüm üreten yok!

Özgür 311 Okunma

Cevaplar

 • Özgür17 Nisan 2013

  Şikayetimin Üzerinden 1 ay geçmesine rağmen, TTNet, standart mail içeriği dışında herhangi bir şekilde geri dönüş yapmamış, çözüme yönelik bir adım atmamıştır. Otomatik Cevaplama yöntemini kullanarak Şikayet Cevaplama Oranının %100 yapılması Türk Telekom gibi büyük firmaya yakışmayan ve kurnazlık kokan bir harekettir. Sorunumun Çözümüne yönelik haklı olarak gerçek bir adım bekliyorum.

 • Özgür01 Nisan 2013

  Merhaba, 19 Mart 2013 tarihinden beri "Araştırma yapılıp gerekirse aranabileceğim" konusunda mail bildirimi yapılmış fakat bunun dışında herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Özellikle de yeni reklam kampanyası ile; "Yurdun her yerine Dünyanın çevresinden 4 kat daha uzun Fiber hat dösedik" deyip Fibersiz köy kalmadı diye reklam yapan TTNet'in Fiber kablosu bizim binaya 20 Metre kala bitmiş sanırım. Bu reklam kampanyası için ayrılan bütçe ile ben ve benim gibi binlerce mağdur TTNet abonesinin probleminin (Gelmeyen ödenek sebebiyle döşenemeyen altyapı) çok rahat çözülebileceği kanaatindeyim. Söylenecek başka bir şey kalmamıştır, bence TTNet reklamda gurur duyduğu hizmete daha fazla leke sürmeden bu sorunu çözmelidir. İletişim bir haktır ve Tekel konumundaki TTNet'ten bu hakkımı ivedilikle istiyorum. Fiber veya bakır kablo farketmez...

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Özgür22 Mart 2013

  TTNet'ten henüz dönüş yapıp cevap veren olmamıştır. Nakil yaptırmak istediğim yer Ulukent bölgesidir. 20 metre yakınımdaki binalarda Fiber internet hizmeti bile mevcuttur.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön