13 Nisan 2013 #1741464

Ttnet Başkasının İnternet Fatura Bilgilerini Bana Gönderiyorlar!

Ttnet abonesi değilim, ama cep telefonuma sürekli şu kadar borcunuz var ödeyin, bu kadar borcunuz var ödeme tarihiniz şu diye mesaj gelip duruyor.dayanamadım aradım,benim cep telefonumu başka bir kişinin internet aboneliğine kaydetmişler,o yüzden mesajlar geliyormuş.


Aboneliğin benim olmadığını telefon numaramı silmelerini mesajları almak istemediğimi söyledim.Ama silemeyeceklerini çünkü bu numaranın başka bir abone tarafından kayıt ettirildiğini,mesajları dikkate almamamı söylediler.Böyle bir şey olabilir mi?Abonelik benim değil ama benim numaram kayıtlı durmak zorundaymış orada iletişim bilgisi gerekliymiş internet aboneliği için..

Gökhan 46 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan19 Nisan 2013

    Sorunum çözüldü ama ben çözülmesi için başvurduğumda çözselerdi keşke,bu kadar şikayetlere gerek kalmazdı.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön