20 Mayıs 2014

TTNET Başkasının Faturaları Bana Geliyor

Abonesi olduğum dönemde isim benzerliği bulunan diğer bir abonenin fatura bilgileri de bana gelmekteydi. Konu üzerine müşteri hizmetleri ile bir kaç kez görüştüm ve ardından bir iki dönem herhangi bir sorun olmadı. Aboneliğimi kapattırmamın ardından aynı sorunu tekrar yaşamaya başladım.


Yine bir kaç kez müşteri hizmetleri ile görüştüysem de bir sonuç alamadım. İlgili diğer abonenin bütün fatura bilgileri, borç bilgileri, ödenmemiş fatura bildirimleri tarafıma sms, e-mail, ve telefon araması ile bana bildiriliyor. Kendimi sürekli taciz altında hissediyorum. Bunu ne şekilde söylemiş olursam olayım TTNET kendi alacağını almakta gösterdiği özeni göstererek benim olmayan sorununa çözüm bulamadı.

Erdinç 276 Okunma

Cevaplar

 • Erdinç19 Temmuz 2014

  ttnet'in hiç bir hizmetinden memnun değilim. ne hizmet ne de başka bir şey. ttnet ile alakalı hiç bir şeyi hayatıma sokmayacağım.

 • Erdinç19 Temmuz 2014

  yaklaşık 3 ay oldu ve sorunumuz hala devam etmekte. kontroller hala devam ediyor olmalı ki bir kac gün öncesiyle bana ait olmayan yeni bir fatura yine sms ve mail olarak tarafıma ulaştı. şimdi sorun bende mi bilmiyorum. ttnet kendi sorunlarını çözmekte gösterdiği özveriyi biz sevgili müşterileri ve müşterisi olmayan insanlar içinde gösterebilse keşke. bu konu ile ilgili başvurabileceğim yasal mevzuatları araştırıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön