23 Şubat 2013 #1650584

Ttnet Başkasına Ait Bilgileri Bana Gönderiyor!

Ttnet, telefonla 3 defa ayrı kişilere yaptığım uyarıya rağmen, hala email adresime başka birisine ait fatura bilgilerini göndermektedir. Telefonla ve email ile çözüm bulamamaktayım. Her aradığımda sistemdeki yanlışlığı düzeltmelerini önermeme ve Ttnet kullanmadığımı belirtmeme rağmen ısrarla Adsl veya hizmet numaramı talep etmektedirler.


Ve her çağrı kaydında T.C kimlik numaramı istediklerinde, böyle bir bilgiyi kendilerine vermek istemediğimi ve konuyla alakalı olmadığını söylediğimde, bu şekilde işlem yapamadıklarını belirtmektedirler. Hem suç işleyip, başkasının fatura bilgilerini adresime gönder, hem düzgün çalışmayan sisteminle ve personelinle reklam yap.

Onur 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Onur26 Şubat 2013

    Yukarıdaki cevabı çok sık duymaktayım fakat çözüm bulunamamaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön