21 Mart 2013 #1699025

Ttnet Başıma Gelmeyen Kalmadı!

2012 ekim ayında deneme için 2 ay bedava Tivibu teklif edildi. Telekom malesef nerelere nasıl hizmet verdiğini bilmiyor, bu yüzden alt yapı bağlantıyı kaldırmaması nedeniyle 2 ay boyunca bırakın Tivibu izlemeyi normal olan internet bağlantımın da adamı krize sokacak şekilde kopmasına neden oldu.2 ay boyunca çözüm üretilemedi. Ekipmanları geri teslim etmek eziyet oldu zamanında teslim ettiğim halde faturama yansıltıldı.


Durumu 3-4 defa aktardığım halde 4 ay boyunca incelendi ve bir Allah ın kulu geri dönmedi ve bu faturayı bu şekilde ödemeyeceğimi belirtim, sonunda hattım ödeme gecikmesi nedeniyle kesildi, tekrar durumu ifade etmeme rağmen açmak için zorla fatura ödetildi.

İsmail 26 Okunma

Cevaplar

 • İsmail20 Ocak 2015

  Yıl 2015:d daha hala geri dönüş yapılmadı, yazık yazık Türk milletinin bu gibi kurumlardan hizmet aldırmak zorunda bırakanlara

 • İsmail20 Ocak 2015

  iletişime geçilmedi

 • İsmail26 Nisan 2013

  yuuhh diyorum artık 6 ay oldu hala bir allahın kulu aramadı ayrıca yeni faturama hat kesme-açma için uygulanan o saçma ve yüksek ücreti yansıtmışlar :D buradan da tavsiyem arkadaşlar sakın sakın ama ttnet in taahütlü bir kampanyasına dahil olmayın, adamlar göz boyama ve tüketiciyi 1 veya 2 yıl zorunda tutmak için ilk başlarda avantajlı gibi görünen kampanyalar ile kandırıyorlar ama arkasından sağladığı hizmet hüsran, ayrıca benim ödenmeyen faturam için kesme açma ücreti uygulayabilen hizmet vermeyi kesen ttnete burdan soruyorum bana sağlayamadıgınız ve ücretini kurusu kurusuna aldığınız faturaların hesabı ne olcak peki tüketici haklarına başvuruyorum hakkımı alıcam

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön