28 Ekim 2013
Yorum Yap
#2081579

TTNET Bana Yardımcı Olmuyor İnternete Bağlanamıyorum!

Yıllardır TTNET üyesiyim. Yıllardır sorun yaşıyorum bağlanamıyorum. Her aramamda şunu bunu yapın dediler, modem değiştirin dediler yaptım. Kablo değiştirin dediler değiştirdim yine bağlanamıyorum dedim. O kadar aramama rağmen hiçbir teknik servis gelmedi ve benden aylarca para aldılar, hala alıyorlar sesimi duyun!

Tuğba Tuğba 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler