16 Eylül 2013 #2012824

TTNET Bana Ulaştıramadığı Faturaya 6 Yıllık Faiz İşletti!

1822017*** hesap numaralı 02.11.2007 tarihinde iptal edilmiş TTNET aboneliğime ait ödenmemiş bir faturam olduğunu belirten bir mektup gönderdi. Yasal sürecin başlamaması için bu faturayı ve 6 yıllık faizini ödedim ancak fatura neden 6 yıl sonra bana ulaştı ve TTNET hangi hakla 6 yıldır bana ulaştıramadığı faturanın 6 yıllık faizini benden alabiliyor?


Bahsi geçen hattı kapattıktan sonra 1 sene daha aynı adreste ikamet ettim ve herhangi bir fatura elime geçmedi. Faturayı kabul edebilirim ancak TTNET beni 6 yıl önce bulamadı mı? Ben ödemiş olduğum faiz tutarını geri istiyorum. Fatura bedeli benden veya onlardan kaynaklı olabilir ama 6 yıllık faiz işletmeye hakları yok.

Simge 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön