12 Eylül 2013 #2007954

TTNET Bana Sorulmadan Paketim Değiştirilmiş!

46 lira olan İnternet faturam ilk olarak taahhüdüm bittiği gerekçesiyle 77 lira geldi daha sonra ki ay
96 lira geldi ve indirim dönemim bittiği ama taahhüdümün devam ettiği söylendi. Bununla ilgili sesli onay almışlar ama herhangi bir taahhüde telefondan girmedim, bununla ilgili ses kayıtlarının incelenmesini istedim.


3 kere şikayet kaydı oluşturdum 1 aydır herhangi bir geri dönüş olmadı. En son aradığımda Telko
isimli dış hatlardan arandığım, telefondan onay verdiğim söyleniyor ama ben her görüşmemde herhangi bir taahhüt veriliyorsa girmek istemediğimi söyledim. Bununla ilgili ses kayıtlarına ulaşılmasını istiyorum ve paketimin tekrar küçültülmesini istiyorum.

Zehra 68 Okunma

Cevaplar

  • Zehra10 Aralık 2013

    yargı süreci devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön