07 Ekim 2013

TTNET Bana Sormadan Sözleşmemi İptal Etmiş!

01.10.2013 tarihinde TTNET çağrı merkezinden internete başvurdum. Çalışan olduğum için sözleşmemin ve modemin gönderileceği adresi iş yeri adresimi verdim. Bağlantının yapılacağı adresi de ev adresimdi ve yazdırdım.


Kargo geldi sözleşmeyi imzalayıp geri gönderdim. Bugün internet bağlantım yapılmak üzere arandım fakat bağlantı adresi sisteme kargomun gönderildiği adres yazıldığı için bağlantı olamadı.


Görevliyle konuştum ve bana 'adres hatası oldu ve müdürlüğe o şekilde bilgi vereceğim' dedi. Sonrasında bana sorulmadan sözleşmem iptal edilmiş. Çağrı merkezini aradım mağduriyetimi anlattım fakat yapılacak birşey olmadığı ve tekrar başvurmam gerektiği söylendi.

Melih 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön