09 Mayıs 2013

Ttnet Bakım Onarım Çalışmaları ve Bilgilendirme!

Ttnet'in müşteri hizmetleri en ufak bir işe bile yaramıyor. Firma, bakım çalışmalarının ne zaman biteceğiniz söyleyemiyor. Bu süre içinde internete giremiyorsunuz ve eğer işini varsa yapamıyorsunuz. Sadece dün gece 3 defa destek hattını aradım (kayıtları dinleyebilirler) hiçbir görevli sorunun ne zaman giderileceğini söyleyemedi.


Benim adıma arıza kaydı açıldı, daha sonra arızanın giderildiği söylendi, oysa arıza giderilmedi. Anlayacağınız, ödediğimiz ciddi faturalar karşılığında fiyasko bir hizmet ve bolca stres dışında bir şey almıyoruz. Acaba ciddiye alınmamız ve sağlıklı hizmet almak için yapabileceğimiz bir şey var mı?

Bahadır 3.232 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bahadır10 Mayıs 2013

    TTNET yetkilisi şikayetimi okumadı sanırım. Ben de tam olarak bundan bahsediyorum. Mesajı okuyacak olursanır siz de göreceksiniz: BANA HALA BİR CEVAP VERİLMİŞ DEĞİL VE HEP BU ŞEKİLDE DAVRANIYORSUNUZ.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön