09 Mayıs 2013 #1787231

Ttnet Bağlantıyı Sağlamadılar!

3 Mayıs da ttenet fiber internet adı altında başvuru yaptım ama bir İnternet bağlantısı için 6 gündür evde birini bekletedeğimi bilseydim hiçde niyetlenmezdim. Defalarda müşteri hizmetlerini aradım telekom bölge bayilerini pendik telekomu yazılı ve sözlü şikayette bulundum . Ama ilk bağlantı için gelen insanlar yanlış bağlantı yaptığından ben günlerdir alamadığım hizmetin faturasına kota dolduruyorum sürekli ekiplerin listesindeyiz geleceğiz diyorlar ama herşey tam bir fiyasko. Satışı yaptığı ürünü sattım gitti gerisi beni ilgilendirmez mantığı ile giden bir hizmeti almak için günlerce boş boş çabalayışım, artık bugün modemi iade edip yaşadığım sinir harbinden kurtulmak istiyorum.

Neriman 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön