25 Mart 2013 #1705357

Ttnet Bağlantıyı Sağlamadılar!

08.03.2013 Tarihinde internet için Ttnet'e başvuruda bulundum. 2 İçinde hattı açacaklarını söylediler. Fakat 17 gün için defalarca aramama rağmen herhangi bir açıklama veya bir yardımda bulunmadılar. 444 0 375 numaralı Ttnet müşteri hizmetlerini her aradığımda sizin için bir şikayet formu oluşturuyorum dediler ve herhangi bir sonuç çıkmadı.


En sonun da genel müdürlüğün telefon numarasını istediğimde karşımdaki temsilci burası 118 bilinmeyen numaralar değil numarayı bilmiyoruz tarzında kaba ve dalga geçerek konuştu. Her türlü çabama rağmen herhangi bir cevap alamadım. Aynı şekilde arkadaşım benden 2 hafta sonra cuma başvuruda bulundu cumartesi hattı açtılar. Konun çözümünü rica ederim

Erdinç 9 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön