24 Ağustos 2013 #1974280

TTNET Bağlantısı Yapılamayan Hat!

TTNET Sitesinde fiber hizmet alabilirsiniz olarak gözüküyor ev adresimizde Kayseri Erciyes Telekom Müdürlüğüne Başvuru yaptım "fibernet" hizmetini alabilmek için aradan 2 gün geçti müşteri temsilcileri arandı, sistemin otomatik iptal ettiğini ve tekrar gidip başvuru yapmam gerektiğini bildirdiler. Bunun ardına tekrar başvuru yaptım.


Aradan 3 gün geçti ve Sözde fibernet TTNET personeli dilinde "T11" olarak geçiyor bu hizmeti sizin olduğunuz bölgeye veremiyoruz dediler. Bu yüzden iptal oluyor dediler. Peki ya neden sitenizde fibernet hizmeti alabiliyorsunuz dediğimde sistemde problem var bu yüzden bu şekilde çıkıyor diye cevap verildi. Aradan 15 güne yakın geçti hala bağlantı yapılmadı.

İbrahim 300 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim30 Ağustos 2013

  Bugün şikayet bildirimi yapalı 6 gün oldu hala firmadan bir ses soluk yok bu kadar kaliteli hizmet veren bir firmadır "TTNET"

 • İbrahim26 Ağustos 2013

  1 aylık bir süredir internet başvurusu yapıyorum ilgili birimlerin ilgisiz davranışlarından dolayı 1 aylık bir süredir internet bağlantısı yapılamıyor. Problem ise aynen şu şekilde.. TTnet Alt yapınızda ve sitenizde "T11" Hizmeti verilebilir olarak görünüyor ama bu hizmeti sağlayamıyorsunuz bulunduğumuz mahallaye sistemde öyle gözüktü için biz netlimitsiz yalın internet ne başvurusu yapsakda direk sistemden iptal oluyor ve bu şekilde biz mağdur oluyoruz. Anlatmaya çalıştığımız bu problemin çözülmesi ve hattımızın aktif olarak kullanacağımız hale gelmesi.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İbrahim25 Ağustos 2013

  Hiç sorunun çözümüne yaklaşım yok. Bu kadar zor olamaz bir internet bağlantısı yapmanız.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön