16 Eylül 2013 #2013013

TTNET Bağlantımı Kesti Bilgi Vermiyor!

Yaklaşık 5 gün önce İnternet'imiz kesildi, öncesinden TTNET limitsiz pakete geçiş talebini almıştı. Ama ne olduysa mevcut İnternet bağlantımız da buhar oldu uçtu.Arıyoruz Call Centre'ı bir Allah'ın kulu bize neden İnternet'siz kaldığımızı, nasıl ve ne zaman çözüleceğini söyleyebiliyor.


Koskoca TTNET bu bilgiyi bize veremiyor ve nedensiz yere 5 gündür İnternet'siz kalıyoruz. Bilgi çağında yaşanılan bu fiyasko Türkiye'deki iletişim firmalarının ne kadar yetkin olduğunun acı bir belgesi. Havalı reklamlara onca para yatırırken,Call Center'ınızı, elemanlarınızı ve süreçlerinizi düaeltmek için de bütçe ayırmış olsanız biz 5 gündür İnternet'siz kalıp bir de nedenini bilmeden evde öylece kala kalmazdık!

Dogan 54 Okunma

Cevaplar

  • Dogan22 Ekim 2013

    Bana dönüş yapmamalarına rağmen konu çözülmüş gibi şikayeti kapattılar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön