17 Ekim 2015

TTNET Bağlantım Yok

İnternet bağlantım sık sık kesiliyor. Bu sorun için müşteri hizmetlerini arıyorum en kısası 30 dakika uğraşıyorum. Ben Telekom'a internet ücreti ödüyorum ama evimde internete giremiyorum bu nasıl iş arkadaş? Madem internete giremiyorum bunun parasını da almasın.
Ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz telefonu bir türlü açmıyorlar. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için sürekli bir şeylere tuşla onu tuşla bunu tuşla bu ne ya. Şikayetçiyim ve mağdur edildim.

Özkan 13 Okunma

Cevaplar

 • Özkan21 Kasım 2015

  TTNET benim hakkımı ihlal ediyor. Ttnete para ödüyorum ama internet kullanamıyorum. Beni aradılar bölgede bir arıza yok sorun sizin hattınızda diyorlar. Bunca zaman kullaıyorum interneti bu zamana kadar sorun yoktu da şimdimi sorun var. Defalarca aradım bana söylenen bölgede alt yapı çalışması var bu yüzden internet hizmetiniz yok çalışma bitince kullanmadığınız günler talebiniz üzerine faturadan düşecek denildi. Ses kayıtlarını dinlemelerini istiyorum.

 • Özkan08 Kasım 2015

  Sorunum hala devam ediiyor. İnternet kullanamadıgım günler için ücrete itiraz ettim fakat ücretim düşmedi hatta neredeyse iki katı geldi. Sözde acma kapama bedeli almışlar. Ben internet kullanamıyorum benden üceretmi bekliyorsunuz. TTNET tarafından dolandırıldıgımı hissediyorum. Memnun bir müşreri idim. Şuan ise kesinlikle memnun değilim. Mutsuz bir müşteriyim megdur edilen bir müşteriyim. Arıza bir gün olur bir kez olur fakat ben nedense her aramamda arıza var arıza var arıza hep bendemi oluyor.

 • Özkan31 Ekim 2015

  Şikayet No.: 3970242 no.lu şikayetimde ilettiğimi gibi 24.10.2015 tarihinden beri internet hizmeti alamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım derya hanım çıktı alt yapı çalışması var arızanız giderilecek demekten öteye geçemedi. Ben faturamı ödüyorsam internetimi kullanmak istiyorum. Alt yapı çalışması var ise yan binamda ınternet neden var santralde arıza varsa aynı kablo hattından aynı saha dolabından bağlantı geliyorsa bizi mi kandırıyorlar. Ben açıkçası kendimi dolandırılmış hissediyorum. Para ödüyorum ama internet kullanamıyorum. Bir aydan bu yana şikayetlerimi iletiyorum ilgilenen yok sorun yok diyorlar ama intenetim hep sorunlu. TTNET işini yapamıyorsa aboneliğimizi iptal edelim.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön