09 Eylül 2014

TTNET Bağlantım Sık Sık Kopuyor!

Son 1-1,5 haftadır internetim sık sık kopuyor yeniden geliyor, bazen modemi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. İlginç olanı hızdan dolayı olduğunu düşünmüyorum sorunu çünkü 4 5 ay önce 6mbite sabitleştirmiştik hızı ve kopma sorunumuz düzelmişti. Modemin arayüzünden baktığımda hız yine 6mbit ama son 1 1,5 haftadır internetimiz kopmaya başladı. Modemimiz biraz eski acaba modemden mi yoksa TTNET'ten santralden felan mı kaynaklanıyor merak ettiğim için şikayetimi iletiyorum. Lütfen değerlendirin en kısa sürede kontrol edin internet hattımı.

Sati 122 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön