26 Şubat 2015

TTNET Bağlantım Dakika Başı Kopuyor!

24.02.2015 tarihinden beri bağlantımda 1 ile 5 dk. arasında sürekli bir kopma problemi yaşamaktayım. 2 tane arıza kaydı oluşturdum ama oluşturmuş olduğum arıza kaydının bir tanesi hiçbir teknik ekip gelmeden ilgilenmeden kapatıldı, arızanız giderildi diyerek ama arızam hala devam etmekte.

Sürekli internet bağlantımda bir kopma var ve TTNET buna bir çözüm üretmiyor, ürettiği ya da yaptığı tek şey teknik ekiplere bilgi vermek. Teknik ekipler ise ne ilgileniyor ne de arızayı bir çözüme kavuşturuyor. Kullanmadığım, kullanamadığım internetin parasının ödemekteyim. Bu konuda en ivedi şekilde arızanın giderilmesini ve kullanamadığım internet parasının faturamdan düşülmesini istiyorum.

Ahmet 49 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet27 Şubat 2015

  Evet gerekli bilgilendirme tarafıma yapılmıştır ama yapılan bilgilendirme sorunumu çözüme kavuşturmamıştır daha internetim 3 - 4 dk'da bir kopmaya devam etmektedir hiçbir şekilde internet kullanamamaktayım internet kullanımını akşam yapmaktayım. Beni müşteri hizmetleri gündüz arayarak sorunun çözüldüğünü belirtmektedir ama akşam olduğunda sorunun hiçbir şekilde çözülmediğini görmekteyim. Müşteri hizmetleri tarafından yapılan bilgilendirmede bulunduğum bölgenin şartları gereği 8netlimitsizi desteklemediğini belirterek hızımı düşürülmek istemeleri olmuştur lakin ben 2 yıldır aynı bölgede 8netlimitsiz kullanmaktayım modemim 1 metre dahi yer değiştirmemektedir ne hikmetse 3 gündür böyle bir sorun olduğu tespit edilmektedir. Yalnız şöyle bir durumda bulunmaktadır bulunduğum yerde aynı tarifeyi yani 8netlimitsizi kullanan benden hariç 2 abone daha bulunmaktadır iki abonenin ortasında yer almaktayım her iki taraf ile de aramda 50'şer metre bulunmaktadır toplamda 3 abonenin de giriş ve çıkış abone kutuları aynıdır ama 2 abone hiçbir problem yaşamazken bende böyle bir sorun bulunmaktadır TTNET teknik ekiplerinin oturduğu yerden hiçbir kontrol yapmadan 8netlimitsiz demesi 2 abonenin sorunsuz kullanımından dolayı biraz komik olmaktadır. Yaşamış olduğum internet problemini istendiği takdirde videoya çekerek ispatlayabilirim. Bu arada belirtmek isterim modem arızam bulunmamaktadır çünkü 2 modemim vardır bu modemleri de diğer 2 sorunsuz abonenin bağlantısında test edilmiştir. Müşteri olarak arızamın giderilmesini mağduriyetimin biran önce çözüme kavuşturulmasını TTNET teknik ekiplerini oturdukları yerden rapor yazmak yerine gelip neyin ne olduğunu bizzat yerinde görmelerini istiyorum 3 gündür internet kullanamıyorum. Kullanamadığım günlerin faturamdan düşülmesini istiyorum. Buradan Standart cevaplar verilmesi yerine TTNET'in icraat yapmasını rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet26 Şubat 2015

  26 Şubat günü içerisinde bilgilendirme yapıldı düzeldiğine dair mesajda geldi ama internetimde hiçbir düzelme yok her aradığımda yeni arıza kaydı açılıyor diğer kayıtlar nereye gidiyor anlamıyorum. Arıza düzelmiyor sorun çözülmüyor ama her gün yeni bir arıza kaydı oluşturuluyor ben her aradığımda yeni bir kayıt değil çözüm istiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön