31 Ocak 2015

TTNET Bağlantım Dakika Başı Kopuyor!

İnternetim dakika başı kopuyor kullanamıyorum artık 7 Ocak çarşamba günü aradım arıza kaydı oluşturdular 8 Ocak'ta SMS geldi aranacaksınız diye ama arayan soran olmadı. Artık burama kadar geldi, hala sorun devam ediyor, dakika başı kopuyor bağlantılarım da hiçbir problem yok.

TTNET'i arıyorum oradaki arkadaş bana 10 Ocak'ta kapatılmış arıza kaydınız diyor 8 Ocak'ta bana SMS gönderip arayacağız deyip aramadan sormadan sorun çözüldü mü diye siz neye göre kapatıyorsunuz arıza kaydını bu ne sorumsuzluk, bu ne duyarsızlık? Parayı ödetmeyi biliyorsunuz ama ben dakika başı kopan internetim yüzünden kullanamıyorum neredeyse bu duyarsızlıktan sonra acil olarak sorunumu çözün!

Samet 1.066 Okunma

Cevaplar

  • Samet11 Şubat 2015

    Asla etmem.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön