16 Mayıs 2013 #1801880

Ttnet Bağlantıda Sorun Yaşatıp İlgilenmiyor!

30 nisan 2013 tarihinde Ttnetten arandım adresimde Tivibu+internet+telefon hipernet alt yapısının uygun olduğu söylendi ve üye yapıldım. sözleşme ve modem geç geldi. kargoda sıkıntı yaşadım. sonra hat bağlandı bana numara verildi. iki gün içerisinde hat aktif olur dendi aktif olmadı.


Ttneti 10 kere aradım şikayette bulundum. 7/24 çalışıyoruz hemen düzeltilecek dendi düzeltilmedi. 15. 03. 2013 te aradığım Ttnet yetkilisi döver gibi bekleyeceksiniz dedi. Ttnetin sayfasına şikayette bulundum dönüş olmadı. bugün aradığımda! ( hiç aranmadım hep ben aradım!) başvurumun iptal edildiğini öğrendim. sebebi de alt yapının uygun olmadığıymış. başvurudan 16 gün sonra bunu kendim aradığımda öğrendim.

Adem 45 Okunma

Cevaplar

 • Adem23 Mayıs 2013

  Benim arayıpta öğrendiğim hattın iptal olduğu bilgisi bu şikayetimden sonra sanki bilmiyormuşum gibi tekrar arayıp başvurunuz alt yapı uygun olmadığından dolayı iptal edilmiştir diye söylediler. Peki ne olacak şimdi diye sorduğumda tekrar gidip başvuracaksınız denildi. TTNET bu piyasada tek olma avantajını çok iyi kullanıyor. Müşteri TTNET bizde hizmet veren taraf oluyoruz müşteri( TTNET) herzaman haklı.. Trajikomik bir durum..

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Adem16 Mayıs 2013

  Bugün arandım, tekrar ttnet merkezine gidip hipernet alt yapısının olmadığını söyleyip tekrardan başka bir abonelik için işlemlerinizi yaptırın göreceksiniz iki gün içerisinde hattınız açılacak gibi komik bir cevap aldım!

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön