05 Temmuz 2014

TTNET Bağlantıda Dalgalanma Online Oyunları Oynayamama!

Bir kaç ay öncesine kadar memnun olduğum TTNET son bir kaç aydır ailecek akıl ruh sağlığımızı bozacak seviyeye geldi. Teknik destek bilgisayardan anladığımı dile getirdiğim halde saçma sapan çözüm önerilerinde bulunuyor ve alakasız cevaplar veriyor. 3 farklı pc, 3 farklı modem denedim,
2 defa teknik ekip geldi evimize ve en sonunda yer altı kablolarından dolayı internet kalitemizde yavaşlama olduğunu dalgalanma yaşamamızın nedeninin bu olduğunu söylediler.


Daha sonra düzelttik dediler fakat aylardır hala dalgalanma devam ediyor. 16 mbit diye 7 mbit hizmet alıyoruz oyunlarda 20-30 pingden bir anda 999 pinge çıkıyoruz. İş stresini oyun ile atalım diyoruz ama ruh hastası olup çıkacağız yakında.

Erkin 230 Okunma

Cevaplar

  • Erkin23 Eylül 2014

    Bu sorunu yazalı kaç ay geçti aradan fakat hala sorunum devam etmekte. Eskisi kadar sık değil fakat yine 10 defa aramışımdır müşteri hizmetlerini. Sorunum hala ara ara devam etmekte. Başka bir internet hizmeti veren firma olsa düşünmeden geçeceğim fakat oturduğum konumda sadece ttnet mevcut. Bıktık usandık ailece ruh hastası olduk.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön