22 Şubat 2013 #1648612

Ttnet Bağlantı Yok, İlgilenen Yok!

Yaklaşık 3 gündür evimizde internet kesik. Gerekli tüm başvuruları yapmamıza rağmen internetimizdeki sorunlar hala çözümlenememiştir. Bununla ilgili bölgemizdeki Türk Telekom merkezine dilekçe bırakmamıza rağmen ilgilenen bulunmamıştır.


Müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen herhangi bir müşteri temsilcisine bağlanamamaktayız.
Bize bahsedilen hız limitine hiçbirzaman ulaşamıyoruz. müşteri temsilcilerine bu konuyu ilettiğimizde onlarda aynı şikayetten bahsetmekte. Bu yüzden kullanmadığımız inmternet süresinide ödemekteyiz.

Yavuz 47 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz06 Nisan 2013

    ttnet ile ilgili gelen cevaplar tamamen kopyala yapıştır urunudur ve sorunlarımıza cevap vermemektedir!

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön