28 Ocak 2014 #2259963

TTNET Bağlantı Yok!

Mahallemizde bulunan altyapı çalışmaları sonucu 24.01.2014 tarihinde birçok kişinin internet ve telefon bağlantıları kesilmişti. Bir çok abonenin aynı gün düzeldi ve bazılarının ise bir sonraki gün düzeltildi. Şu an çalışma bitti , ekipler buradan ayrılalı 3 gün oldu ancak benim internet bağlantım halen düzelmedi.


24.01.2014 tarihinde yapmış olduğum arıza kaydım, 26,27 Ocak tarihlerinde yaptığım şikayetler, bizzat ilçe Telekom müdürlüğüne yaptığım başvurulardan bir sonuç alamadım. Konu ile ilgilenmenizi ve derhal bağlantı problemimi düzeltmenizi talep ederim.

Erdem 35 Okunma

Cevaplar

 • Erdem02 Şubat 2014

  5 dakikalarını almayacak bir arıza için 6 gün beklettiler. 3 defa işimi gücümü bırakıp ilçe telekom müdürlüğüne gittim ve oradaki kaba, ilgisiz görevlilerle muhattap olmak zorunda kaldım. Taahhüdümün bittiği gün ttnet ile alakam kalmayacak.

 • Erdem28 Ocak 2014

  Taslak cevaplar verilmekte halen sorunum çözülmemiştir. İlçe telekom müdürlüğüne 3 gündür bizzat gidip başvuruyorum her gidişimde yarın kesin düzeleceği söylenip oyalanmaktayım. Hizmet alamadığım günlerin faturama yansıtılmamasını istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön