22 Nisan 2013 #1757722

Ttnet Bağlantı Yok!

Ttnet firmasına ilk şikayetimi kendi sistemleri telefon üzerinden 14 Nisan'da yaptım. Ardından her gün arayıp durumu kontrol etmek istedim ama hiçbir cevap alamadım. 9 adet şikayet ve talep doldurdum. Ama hep beklemede cevabını aldım herhangi bir çözüm yok. çok mağdurum.


Evde ne internet ne de televizyonum var. Herhangi bir işlem de yapılmıyor. En azından üyeliğimi iptal etseler başka bir firma ile anlaşırım. Sürekli sürüncemeye sürüyorlar haksız yere fatura kesiyorlar bana kullanmadığım bir hizmet için.


Daha hiç kullanmaya başlayamadım ama faturası gelecek. mağduriyetimi giderin. Ya iptal edin üyeliğimi ya da aktif edin. Herhangi bir cevap alamıyorum. yazık, günah.

Volkan 72 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Volkan23 Nisan 2013

  Kimse ilgilenmiyor öylesine cevap yazıyorlar. Bir müşteri bu kadar mağdur edilir. Allah bunları yanınıza koymaz. Yazıyorum ama okuyan yok. Benim gibi mağdur olan insan çok. Hepimizin emeklerine, parasına yazık. Buralara yazıyoruz. Telefondan arıyoruz. İlgileniyoruz diye yalandan mesaj atıyorlar çözüm yok haber yok herhangi bir bilgilendirme yok. Bıktık artık. Herhangi bir yetkili ile konuşamıyoruz. Telefondakiler biz yetkili değiliz diyip kapatıyorlar telefonu. Hiçbir şey çözülmüyor. Yalandan cevap yazıyorlar.

 • Volkan22 Nisan 2013

  Kul hakkı yiyorsunuz. Ne şikayetimi gideriyorsunuz ne iptali gerçekleştiriyorsunuz. Ben bedavadan fatura ödemek zorunda değilim otomatik cevap veriyorsunuz okumuyorsunuz bile emeğime parama yazık.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön