05 Nisan 2013 #1727050

Ttnet Bağlantı Yapılmıyor!

Köyümüzde sorunsuz 8 ay internet kullandım. Yasal olarak üzerime alayım dedim şebeke çekmiyor denildi köyümüzde 15 adet ev telefonu var interneti de sorunsuz kullandım. Çanakkale Ezine şubesi köyümüze gelip takmamak için şebeke sorunu çıkarıyorlar. Sözleşme yaptım modem aldım bilgisayarımı da almıştım. Sizinle de 1 senelik sözleşme yaptım modemle beraber modemi aldım ama gelip bağlamadılar.

Burak 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön