20 Şubat 2013 #1643503

Ttnet Bağlantı ve Ping Sorunu!

Bir ayı aşkın bir süredir yaşadığım internet problemi, beni boşu boşuna yeni bir modem satın almaya itmesine ek olarak, sinir sistemimi de tamamen yıpratmış durumda.


Firma, tüm müşterilerinin teknolojiyle arasının maksimum bir hesap makinesinden öteye gitmediğini düşünüyor olsa gerek ki yaptığım tüm telefon görüşmeleri, ismini hatırlamadığım ilgili ve kibar bir hanımefendi haricinde, hep aynı "internet101" içeriğiyle geçti.


Ethernet aracılığıyla bağladığım modeme gelen ping akışı ekte sunduğum fotoğrafta görülebilmektedir ve bu internetimin gün içindek "en iyi" halidir. Cevap olarak adil kullanım bahanesi öne sürülürse üyeliğimi kesinlikle iptal ediyorum. Taahhütü bozmayı da göze alıyorum.

Alp 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön