14 Kasım 2014

TTNET Bağlantı ve Nakil Sorununu Uzun Süredir Çözmüyor!

Sayın Yetkili; Ankara ili Çankaya ilçesinde otururken Ankara ili Yenimahalle ilçesine taşındım. Kullanmakta olduğum telefon ve internet hizmetlerinin nakli için başvuruda bulundum. Fakat taşınmış olduğum yer yeni bir bina olması sebebiyle telefon hattının Türk Telekom Yetkilileri tarafından binaya bağlantısının yapılması gerektiği ama müteahhitin binaya bağlantı yapılması için Türk Telekom'a başvuru yapmasının ardından yaklaşık olarak 45 gün geçmesine rağmen başvuru esnasında maksimum 10 gün içerisinde bağlantının yapılacağı Türk Telekom Yetkilileri tarafından müteahhite sözlü olarak iletilmesine rağmen şu an itibariyle hiçbir gelişme yaşanmamıştır.

Murat 415 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön