22 Ağustos 2015

TTNET Bağlantı ve Hız Sorunu

Ayın 16'sından beri internet bağlantımın koptuğu ve akabinde hızında azalma olduğu ile ilgili şikayetlerimi belirttim. Ancak çözüm bulmak bir yana sorun tespit edilemedi? Olaylara çok hakim kendileri.

Acun 2.742 Okunma

Cevaplar

 • Acun30 Ağustos 2015

  Evim müstakil olduğu için herhangi bir müdahale de muhakkak haberim olacaktır. Üç kuruşluk iade için koca bir şirketin düştüğü durum içler acısı. Kusura bakmayın ama yalan söylüyorsunuz. "TTNET kaynaklı bir sorun olmadığı için geri ödeme kabul edilmemiştir" 3 lira için size dava açmam gerekiyorsa açarım, yazıklar olsun demekten başka yapabileceğim bir şey yok.

 • Acun30 Ağustos 2015

  Yaşadığım sorun Ağustos ayının 16 sı ile 23 ü arasında olup 1 haftay süresince internet hizmeti alamamamış bulunmaktayım. Yaklaşık 5 defa telefon ile görüşüp yaşadığım sinir harbi yanıma kar olarak kalmıştır. 20 Ağustos'ta yaptığım görüşmede interneti kullanamadığım süre boyunca ödediğim parayı geri alma talebimi ilettim. Ancak bugün öğreniyorum ki sorun TTNET kökenli değil, benimle alakalıymış. 30.08.2015 tarih 01:50 de Emre bey ile yaptığım görüşmede öğrendiğim kadarıyla, bu sorunun benimle alakalı olması için Ankastre kutu ve sonrasındaki telefon hattında oluşması gerekmekteymiş. Benim bağlantı sorunumu çözmek için hiçbir kimse evime gelmedi ve evimde bir işlem yapmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön