08 Temmuz 2013

TTNET Bağlantı ve Hız Sorunu!

1 haftadan beri hızımla ilgili sorun var, maalesef hiç kimse çözemedi. Nasıl bir firma bu TTNET anlamadım, dünya para alıyorlar hizmet sıfır. Aldıkları parayı hak etmiyorlar. Yok modemden, yok efendim PC'den den oyalama, oyalama. İnşallah ikametgah ilçede başka firmalar piyasaya katılır, bizde kurtuluruz TTNET'ten.

Hüsnü 32 Okunma

Cevaplar

  • Hüsnü09 Temmuz 2013

    daha sorunumu cözemediler malesef.galiba nasada çalışan birini bekliyorlar nasıl bi firma bu anlayamadım yazık

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön